Z myślą o ekologii

26 listopada odbędzie się ProNatuRun – pierwszy w naszej historii bieg na dystansie 5 kilometrów. Zapraszamy!

Bieganie jest "eko", jak powszechnie wiadomo, ale przedsięwzięcie ma nie tylko ten wymiar. Pobiegniemy dla 9-letniego Fabiana Kamińskiego, podopiecznego Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", który potrzebuje Waszej pomocy.

Organizatorem wydarzenia jest LIFE+ Joanna Maciejewska-Błachewicz, a nasza spółka jest oficjalnym partnerem biegu. Bieg odbędzie się 26 listopada 2017 r na terenie Puszczy Bydgoskiej. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.00 przy parkingu leśnym ( Aleja Jana Pawła II 179, Bydgoszcz). Wiecej informacji (regulamin, kontakt, wpłaty), mapka i trasa biegu dostępne będą na stronie Biegu, na portalu Facebook pod linkiem. Trasa, jak na "pronaturalny" bieg przystało, przebiegać będzie po leśnych drogach puszczy bydgoskiej. Zapewniony będzie elektroniczny pomiar czasu Biegu.

- ProNatura w swoich działaniach już wielokrotnie udowodniła, że ekologia to nie tylko pusty slogan. Tym razem w ramach „ProNatuRun” wysyłamy kolejny ważny sygnał: można połączyć przyjemne z pożytecznym. Chcemy pomóc Fabianowi. Zapraszam serdecznie do czynnego udziału! – mówi Konrad Mikołajski, prezes zarządu ProNatury.