Z myślą o ekologii

Już niedługo wielkie lekkoatletyczne święto w Bydgoszczy! Jesteśmy parterem ME U23. Podczas mistrzostw zobaczycie m.in. nasz ekobus i bociana Bogusia. Dlatego już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy. Mamy dla Was zestawy klocków ProNatury oraz bilety wstępu na imprezę. Co trzeba zrobić, by je dostać? Wystarczy odrobina wyobraźni!

ProNatutra została oficjalnym parterem Mistrzostw Euopy U23 w Lekkiej Atletyce, które odbywają się w Bydgoszczy w dn. 13-16 lipca br. 22 czerwca, w bydgoskim ratuszu podpisane zostało porozumienie o współpracy w zakresie promocji działań proekologicznych podczas tej międzynarodowej imprezy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dlatego zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Bocian Boguś na sportowo"!!!

Oto zasady:

Celem konkursu plastycznego "Bocian Boguś na sportowo" jest promocja ekologii, rozumianej jako nauka przez sport i zabawę.

Organizatorem konkursu jest Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Ernsta Petersona 22 oraz Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki z siedzibą przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy.

Nadsyłane prace plastyczne powinny przedstawiać maskotkę bociana Bogusia uprawiającego sport. Wykonanie pracy może się odbyć w dowolnej technice. Konkurs ma charakter otwarty.

Prace powinny zostać wykonane w formacie A4 i przesłane pocztą na adres: MKUO ProNatura Sp z o.o. ul. Ernsta Petersona 22 85-862 Bydgoszcz, skanem na adres mailowy promocja@pronatura.bydgoszcz.pl lub  dostarczone osobiście. W przypadku osób niepełnoletnich na odwrocie pracy wymagany jest czytelny podpis rodzica lub opiekuna prawnego, co jest równoznaczne z udzieleniem zgody na start w konkursie przez dziecko oraz wskazanie danych kontaktowych (adres e-mail oraz nr telefonu).

Termin dostarczenia/przesłania (decyduje data wpływu do MKUO ProNatura) prac to 12 lipca 2017 r. do godziny 12.00. Przesyłka pocztowa powinna zawierać dopisek „konkurs". Oceny prac dokona jury w składzie pracowników Biura Promocji i Komunikacji Społecznej MKUO ProNatura. Jury weźmie pod uwagę: kreatywność, jakość wykonania oraz oryginalność prac. Organizator przyzna 5 nagród rzeczowych w postaci zestawów klocków przedstawiających śmieciarkę oznakowaną marką „ProNatura” oraz 5 biletów wstępu na Mistrzostwa Europy U23 w Lekkiej Atletyce rozgrywanych od 13 – 16 lipca 2017 roku w Bydgoszczy.

Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi na stornie internetowej www.pronatura.bydgoszcz.pl w dn. 12 lipca br.