stopka unijna

Prace na budowie nowej hali sortowni odpadów wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Zakładu Gospodarki Odpadami przy ul. Prądocińskiej 28 w Bydgoszczy postępują zgodnie z planem.

W minionym tygodniu na plac budowy dostarczono elementy konstrukcji hali. Po zakończeniu prac budowlanych związanych z posadowieniem stóp fundamentowych rozpoczął się montaż elementów, które stanowić będą osnowę ścian i sufitu hali sortowni, m.in. dźwigary i płatwie dachowe, słupy konstrukcyjne oraz systemy stężeń. Prace montażowe tych elementów potrwają  do końca tygodnia. W części socjalnej hali (przyszłe biura, szatnia, stołówka i sanitariaty) zakończono już budowę fundamentów. Trwa przygotowanie instalacji podposadzkowej i budowa pierwszych fragmentów ścian szatni.

Nowa hala sortowni powstaje w ramach realizacji Projektu pn. „Zwiększenie efektywności instalacji do odzysku surowców wtórnych w Zakładzie Gospodarki Odpadami Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. w Bydgoszczy”.

 IMG 20221020 124526

20 10 15