OCZYSZCZANIE – ZAKRES USŁUG

Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. oferuje usługi letniego i zimowego utrzymywania dróg.
Profesjonalnie oczyszczamy mechanicznie i ręcznie ulice, place, parkingi oraz inne powierzchnie utwardzone. W sezonie zimowym odśnieżamy i usuwamy efekt śliskości na drogach i placach.

Usługi wykonywane są nowoczesnym sprzętem.

Oprócz usług letniego utrzymania dróg oferujemy także usługi zimowego utrzymania dróg (odśnieżanie, usuwanie śliskości)

Zimowe utrzymanie dróg:

Dysponujemy lekkim pługiem odśnieżającym typu SNK, przeznaczonym do różnego typu odśnieżania oraz posypywarką GALEOX. Lemiesz pługa wykonany jest ze specjalnego tworzywa, pozostaje elastyczny również w niskich temperaturach. Posypywarka została zaprojektowana do równomiernego rozsypywania środków rozpuszczających lód oraz poprawiających przyczepność w trakcie gołoledzi na drogach. Pług i posypywarka zamontowane są na podwoziu ciężarowym marki Iveco, spełniającym normę emisji spalin Euro VI.

Do oczyszczania mniejszych placów oferujemy pług i posypywarkę, zamontowane na pojeździe wieloczynnościowym.

img_20170127_13...
img_20170127_132555 img_20170127_132555
img_8857
img_8857 img_8857

Letnie utrzymanie dróg:

Dysponujemy zamiatarkami elewatorowymi przeznaczonymi do oczyszczania terenów silnie zanieczyszczonych (oczyszczanie pozimowe oraz oczyszczanie na budowach) oraz zamiatarkami na podwoziu ciężarowym (oczyszczanie pozostałych powierzchni utwardzonych o mniejszym stopniu zabrudzenia).

Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie
Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie
Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie
Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie
Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie
Oczyszczanie
Oczyszczanie Oczyszczanie

Świadczymy także usługi ręcznego sprzątania terenów imprez masowych.

Zapraszamy do współpracy.W celu uzgodnienia realizacji zlecenia, zakresu i ceny usługi prosimy o kontakt z przedstawicielem Działu Oczyszczania pod adresem oczyszczanie@pronatura.bydgoszcz.pl lub telefonicznie (52) 506 50 75.