Kapituła konkursu „Dyrektor Roku 2017 Zakładów Oczyszczania Miast” uhonorowała najlepszych prezesów i dyrektorów z sektora gospodarki odpadami komunalnymi w Polsce. Złoty Laur otrzymał Konrad Mikołajski, prezes ProNatury.

  

Szef bydgoskiej spółki znalazł się w znakomitym gronie, bo nagrodzeni zostali również Prezes Zarządu Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Połczynie Zdroju, Prezes Zarządu Regionalnego Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów " Czysty Region" Sp. z o.o. w Kędzierzynie-Koźlu oraz Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o., a Dyrektorem Roku został Prezes Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie.

Uroczyste wręczenie dyplomu i statuetki Heraklesa nastąpiło w środę 28 listopada podczas Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON w Warszawie. Jest to jedno z ważniejszych spotkań branży komunalnej w Polsce.

Konkurs o tytuł „Dyrektora Roku Zakładów Oczyszczania Miast” to mająca siedemnastoletnią tradycję inicjatywa Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast i redakcji „Przeglądu Komunalnego”.

- Jestem dumny, że Kapituła konkursu zauważyła i doceniła poczyniony przez 10 ostatnich lat rozwój ProNatury oraz jej wkład w system gospodarki odpadami Bydgoszczy. Prestiżowe wyróżnienie, które otrzymałem, nie byłoby możliwe, gdyby nie ciężka i dobra robota wszystkich Pracowników Spółki – powiedział Konrad Mikołajski.

 

Więcej informacji: http://www.forum-dyrektorow.pl/cms/96-aktualnosci/202-wybrano-dyrektora-roku-zakladu-oczyszczania-miasta

bitmap