Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. organizuje konkurs dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych działających na terenie Bydgoszczy. Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Zadanie konkursowe polega na wykonanie zdjęcia lub nagrania wideo pokazujących, w jaki sposób można dbać o ograniczenie wykorzystywania tworzyw sztucznych w szkole. Prace można przygotować zarówno podczas zajęć szkolnych, jak i w czasie wolnym w domu.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę, a potwierdzeniem uczestnictwa w konkursie będzie wysłanie pliku multimedialnego wraz z kartą zgłoszeniową na adres e-mail: konkurs@enjoymedia.pl z wpisanym tematem wiadomość: KONKURS. W imieniu dziecka pracę zgłasza przedstawiciel ustawowy lub przedstawiciel szkoły.

Zgłoszenia można wysyłać do 21 września. Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody: aparat Instax za miejsca 1-3 oraz słuchawki bezprzewodowe dla osób wyróżnionych.

Celem konkursu jest propagowanie zapobiegania powstawania odpadów i zwiększenie świadomości na temat ich segregacji.

Konkurs jest elementem kampanii informacyjno – edukacyjnej w ramach projektu „Zwiększenie efektywności instalacji do odzysku surowców wtórnych w ZGO MKUO ProNatura Sp. z o. o. w Bydgoszczy” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszy Spójności w ramach Programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Do pobrania (pliki PDF):

1. Regulamin konkursu
2. Karta zgłoszenia

5 konkurs plakat poprawiony 2