Masz problem z pozybiecm się starej szafy czy zajmującej miejsce w piwnicy zepsutej pralki? ProNatura odbierze ją od Ciebie bezpłatnie.

Masz problem z pozbyciem się starej szafy czy zajmującej miejsce w piwnicy zepsutej pralki? Nic prostszego. ProNatura odbierze je od Ciebie bezpłatnie.

W dniach od 14.11.2011 do 22.11. 2011 ProNatura po raz kolejny przeprowadzi na terenie Bydgoszczy nieodpłatną zbiorkę odpadów wielkogabarytowych. Tym razem okazję na pozbycie się nieużytecznych rzeczy mają mieszkańcy Wilczaka, Zimnych Wód oraz Brdyujścia. Akcję współorganizuje Urząd MIasta Bydgoszczy. Stare meble czy zużyty sprzęt RTV i AGD należy wystawić właściwego dnia przed posesję w sposób nieutrudniający przejścia. W ramach akcji nie będzie odbierany gruz czy odpady niebezpieczne, w tym opony samochodowe. Akcja przebiegać będzie zgodnie z załączonym poniżej harmonogramem.

Osiedle

Termin

Opis rejonu

Wilczak-Jary

14.11.2011

Rejon 1Obszar ograniczony ulicą Nakielską, ciepłą, Tetmajera, Czerwonego Krzyża (ulica Czerwonego Krzyża nie jest obsługiwana w jako rejon pierwszy).

15.11.2011

Rejon 2Obszar ograniczony ulicą Czerwonego Krzyża, Gen. Antoniego Madalińskiego, Nakielską oraz ulicą Stawową. Uwaga ulica Czerwonego Krzyża zalicza się do Rejonu 2.

16.11.2011

Rejon 3Obszar ograniczony ulicą Stawową, Wysoką, Seminaryjną, Kruszwicką, Nakielską. Ulica Stawowa zalicza się do rejonu 2

Zimne-Wody

21.11.2011

Obszar ograniczony ulicami Toruńską, Nowotoruńską oraz Objazdową

Byrdyujście

22.11.2011

Obszar ograniczony ulicą Fordońską, ul. Wiślaną, oraz ulicami Witebską i Wyszogrodzką.

 

Odpady będą odbierane od godziny 13.00.