W najbliższą środę (31 sierpnia 2011r.) zapraszamy wszystkich mieszkańców na piknik ekologiczny. W godzinach od 14 do 20, w Parku Kazimierza Wielkiegobędzie można  skorzystac z wielu form aktywnego wypoczynku i relaksu.

Odpocznij na Ekopikniku

 


W najbliższą środę (31 sierpnia 2011r.) zapraszamy wszystkich mieszkańców na piknik ekologiczny. W godzinach od 14 do 20, w Parku Kazimierza Wielkiegobędzie można  skorzystac z wielu form aktywnego wypoczynku i relaksu. Warto pamietać, by tego dnia zabrać ze soba do parku plastikowe butelki, które będzie można wymienić na zniżki do filharmonii czy teatru.

Organizatorzy wspólnie z ProNaturą przygotowali gości moc eko-atrakcji. W parku powstanie specjalna strefa ekologiczna, w której za  3 plastikowe butelki będzie można otrzymać 50% rabat w Teatrze Polskim, Filharmonii Pomorskiej i Galerii Miejskiej BWA. Nie zabranie również worków  do selektywnej zbiórki odpadów.

Na mieszkańców czekać będzie także strefa zabaw dla dzieci gdzie animatorzy  zadbają o dobre samopoczucie najmłodszych uczestników zabawy. Tych starszych, zapraszamy z kocami do strefy relaksu gdzie przy dźwiękach muzyki chill-out serwowanej przed dwóch bydgoskich DJ'i (DJ Keta i DJ Jarecki) będzie można odpocząć po ciężkim dniu i rozkoszować się ostatnim dniem wakacji.